All together
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All together

Take me as I am... not as who you want me to be
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Местим се! Линк към новия форум, както и малко повече разяснения, може да намерите ТУК.

 

 Коментари

Go down 
АвторСъобщение
Rikkuchan -
Bloody doll
Rikkuchan -


Брой мнения : 1455
Humor : Sometimes... when I say: `Oh!! I'm fine` I want someone look into my eyes and say `Tell the truth`
Точки : 1010

Коментари Empty
ПисанеЗаглавие: Коментари   Коментари EmptyСря Мар 31 2010, 20:23

Тук можете да коментирате участващите в конкурсите произведения.
Върнете се в началото Go down
https://all-together.bulgarianforum.net
Rikkuchan -
Bloody doll
Rikkuchan -


Брой мнения : 1455
Humor : Sometimes... when I say: `Oh!! I'm fine` I want someone look into my eyes and say `Tell the truth`
Точки : 1010

Коментари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари   Коментари EmptyПон Апр 12 2010, 19:20

Нямам си работа и реших да си изкажа мнението относно творбите ви за втория конкурс. Започвам от спечелилия разказ:

Hermione_chan:
Вложени са много увства. Написано е много грамотно. На места очите ми се насълзиха. Наистина е тъжно. Само едно не ми хареса. Защо в центъра на нещата е Хината? Смисъл... не си спомням добре, но мисля, че беше в средата някъде... "Хината...", а след това в края: "Хината стоеше на... и чакаше... Тя знаеше, че те..." Половината от разказа протича за чувствата на Хината. Трябвало е да се съсредоточиш върху тези на Саске, Сакура и Наруто. Тяхните чувства са просто вметнати колкото да има нещо. Все пак ти пожелавам успех в ругите конурси.


JoInT{}MaNia4ka:
Ами... наистина твоето произведение ми хареса най-много, но пунктоацията... Имам чувството, че е писано, защото си нямала какво да правиш. Всичко написано е вярно, но ми се струва, е е просто подметнато, колкото да е написано нещо. Можеш повече и ти пожелавам успех в следващя конкурс, ако участваш разбира се.


tsunade_87:

Как да го кажа, така че да не се убидиш...? Ох... ами, това едно от най-смотанитенеща, които някога съм чела. Нямаше да ти се разсърдим, ако беше написала малко повече. Извинявай, но "Аз отидох и след няколко години стана това, това и това." не е разказ! В колко времена си писала? Мисля, че намерих три! Добре де... момичето имало най-добра приятелка и после изведнъж тя изчезва и се появява чак, когато "главната" героиня се разделя с момчето. И после приятелката и той били заедно. Че къде се казва, че те изобщо са се познавали??? Не знам... просто няма никакво действие. Изплаших се като го четох. Знам, че и ти можеш да пишеш по-добре, така че се постарай и ти пожелавам успех в другите конкурси.



Надявам се разбрахте защо Hermione_chan спечели. И дано не съм ви засегнала по някакъв начин. Надявам се да се включвате и в следващите конкурси. Все пак очаквайте от тук нататъ да коментирам всяка работа, която е участвала, и имайте в предвид, че няма да щадя никой! Това е от мен за сега. До следващия конкурс!
Върнете се в началото Go down
https://all-together.bulgarianforum.net
 
Коментари
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
All together :: За форума :: Конкурси-
Идете на: