All together
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All together

Take me as I am... not as who you want me to be
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Местим се! Линк към новия форум, както и малко повече разяснения, може да намерите ТУК.

 

 спам

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
My_lonely_eyes
Killer
My_lonely_eyes


Брой мнения : 556
Humor : Ако видиш някои да лежи и да си почива иди и му помогни основен закон на мързеливия човек .
Точки : 243

спам - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: спам   спам - Page 2 EmptyПет Мар 12 2010, 23:57

`Versus` написа:
My_lonely_eyes написа:
Пиле обичамте

Аз преди и дори сега си водя дневник биша само когато ми дотежи лично на мен това ми помага защото рядко съм чесна към себе си. Ок приключихме с Леми Кай но от къде дойде това име
Да си честен със себе си е изключително трудно. Най-вече за инати същества като нас... спам - Page 2 205929


Аз напоследак имам доста проблясъци от които не съм доволна спам - Page 2 630289
Върнете се в началото Go down
Rikkuchan -
Bloody doll
Rikkuchan -


Брой мнения : 1455
Humor : Sometimes... when I say: `Oh!! I'm fine` I want someone look into my eyes and say `Tell the truth`
Точки : 1010

спам - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: спам   спам - Page 2 EmptyПет Мар 12 2010, 23:59

не е точно така .. хората могат да са честни със себе си .. трябва им само повече искреност и по-малко его ..
Върнете се в началото Go down
https://all-together.bulgarianforum.net
`Versus`
Killer
`Versus`


Брой мнения : 851
Местожителство : Sin Sity
Job/hobbies : `Trust is like a mirror. You can fix it if it's broken. But you can still see the crack in that motherfucкеrs reflection ;]
Humor : `Колкото по - тясно, толкова по - бясно ~
Точки : 325

спам - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: спам   спам - Page 2 EmptyСъб Мар 13 2010, 00:04

Леми Кай написа:
не е точно така .. хората могат да са честни със себе си .. трябва им само повече искреност и по-малко его ..
Не е егото , което пречи... а скапаното достойнство. Да признаеш на себе си ,че си сгрешил е много сложно и трудно. Както казах инати същества сме. Дори и да го признаем се чувстваме някак си виновни, и почваме да се критикуваме. И то не каква да е критика а нещо от сорта "не ставам за нищо.... само наранявам " и тем подобни. А от там вече идва и филмирането. А от там отричаме дори и шоколада..
Върнете се в началото Go down
My_lonely_eyes
Killer
My_lonely_eyes


Брой мнения : 556
Humor : Ако видиш някои да лежи и да си почива иди и му помогни основен закон на мързеливия човек .
Точки : 243

спам - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: спам   спам - Page 2 EmptyСъб Мар 13 2010, 00:11

Маги това е вярно (сега ще проявя малко искреност чувстваите се поласкани не се е случвало от 3-4 години) но както ти си създала Леми и с времето си започнала да се сливаш с образа на една измислена героиня така и аз започнах да изграждам преграда между мен и околния свят но имах един проблем хората за които ми пука те нямаше да са щастливи от това и така станах "аз" веселата, мила и добрудушна и "аз" самотната. В един момент не можех да правя гршки в подредения ми живот защото в другия се наказвах и самосъжалявах. Ма това не е хубаво и дори е лицемерие и затова има моменти в които не мога да се трая защото това си е чисто лицемерие пък точно това мразя у хората.
Върнете се в началото Go down
Rikkuchan -
Bloody doll
Rikkuchan -


Брой мнения : 1455
Humor : Sometimes... when I say: `Oh!! I'm fine` I want someone look into my eyes and say `Tell the truth`
Точки : 1010

спам - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: спам   спам - Page 2 EmptyСъб Мар 13 2010, 00:11

хмм .. аз вече нападнах моя .. по-добре съм и много ви благодаря .. `изповедта ми` можете да намерите в темата "Леми Кай" .. току що я пуснах .. и моля да коментирате ...
Върнете се в началото Go down
https://all-together.bulgarianforum.net
Rikkuchan -
Bloody doll
Rikkuchan -


Брой мнения : 1455
Humor : Sometimes... when I say: `Oh!! I'm fine` I want someone look into my eyes and say `Tell the truth`
Точки : 1010

спам - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: спам   спам - Page 2 EmptyСъб Мар 13 2010, 00:23

пак се запиляхте някъде .. ?
къде изчезнахте... ?
Върнете се в началото Go down
https://all-together.bulgarianforum.net
`Versus`
Killer
`Versus`


Брой мнения : 851
Местожителство : Sin Sity
Job/hobbies : `Trust is like a mirror. You can fix it if it's broken. But you can still see the crack in that motherfucкеrs reflection ;]
Humor : `Колкото по - тясно, толкова по - бясно ~
Точки : 325

спам - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: спам   спам - Page 2 EmptyСъб Мар 13 2010, 00:25

Това беше.... доста ми бръкна в душата. Най-красиво се получава , когато си излееш душата. Тогава винаги идват точните думи , както ти написа изповедта спам - Page 2 41699
Върнете се в началото Go down
Rikkuchan -
Bloody doll
Rikkuchan -


Брой мнения : 1455
Humor : Sometimes... when I say: `Oh!! I'm fine` I want someone look into my eyes and say `Tell the truth`
Точки : 1010

спам - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: спам   спам - Page 2 EmptyСъб Мар 13 2010, 00:27

охх .. сега вече си казах всичко и ми олекна ... наистина така ми е по-добре .. беше ми писнало и всеки път бях на косъм от това да й забия черепа в някоя стена ...
Върнете се в началото Go down
https://all-together.bulgarianforum.net
`Versus`
Killer
`Versus`


Брой мнения : 851
Местожителство : Sin Sity
Job/hobbies : `Trust is like a mirror. You can fix it if it's broken. But you can still see the crack in that motherfucкеrs reflection ;]
Humor : `Колкото по - тясно, толкова по - бясно ~
Точки : 325

спам - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: спам   спам - Page 2 EmptyСъб Мар 13 2010, 00:28

Явно е била доста голям скандал (hug)
Върнете се в началото Go down
My_lonely_eyes
Killer
My_lonely_eyes


Брой мнения : 556
Humor : Ако видиш някои да лежи и да си почива иди и му помогни основен закон на мързеливия човек .
Точки : 243

спам - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: спам   спам - Page 2 EmptyСъб Мар 13 2010, 00:30

Кажите нещо по- всело не нужно купон да вдигаме ама още сме млади да испадаме в такива размисли
Върнете се в началото Go down
`Versus`
Killer
`Versus`


Брой мнения : 851
Местожителство : Sin Sity
Job/hobbies : `Trust is like a mirror. You can fix it if it's broken. But you can still see the crack in that motherfucкеrs reflection ;]
Humor : `Колкото по - тясно, толкова по - бясно ~
Точки : 325

спам - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: спам   спам - Page 2 EmptyСъб Мар 13 2010, 00:31

Така е, водим разговор по-задълбочен и по-сложен от колкото повечето възрастни някога са водели. А сме още млади душици, да не се хабим и ядосваме. Бръчки ще ни излязат.
Върнете се в началото Go down
Rikkuchan -
Bloody doll
Rikkuchan -


Брой мнения : 1455
Humor : Sometimes... when I say: `Oh!! I'm fine` I want someone look into my eyes and say `Tell the truth`
Точки : 1010

спам - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: спам   спам - Page 2 EmptyСъб Мар 13 2010, 00:34

*горчива усмивка
весело ли... ?

какво весело мога да кажа според теб
денят ми не струва
котката ми е болна
майак ми и баща ми ми четоха голямо конско като се пибраха
кучето ми ме ухапа /аз съм единствения човек, който никаа не си беше помисляло и да ухапе/
най-добрата ми приятелка дори не си спомня че съществувам, а постоянно мисли за тъпото си бифше гадже и ми се оплаква... същата ме използва за пишеща машина, когато й се иска да получи нещо при положение, че в интернет го има същото
а другата ми на-добра приятелка се филмира и иска всички да й са в краката и накрая ми се наложи да я игнорирам и да се правя че не съществува и че никога не сме се познавали ...

кое му е веселото на това, мамка му ...
Върнете се в началото Go down
https://all-together.bulgarianforum.net
`Versus`
Killer
`Versus`


Брой мнения : 851
Местожителство : Sin Sity
Job/hobbies : `Trust is like a mirror. You can fix it if it's broken. But you can still see the crack in that motherfucкеrs reflection ;]
Humor : `Колкото по - тясно, толкова по - бясно ~
Точки : 325

спам - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: спам   спам - Page 2 EmptyСъб Мар 13 2010, 00:38

Леми Кай написа:
*горчива усмивка
весело ли... ?

какво весело мога да кажа според теб
денят ми не струва
котката ми е болна
майак ми и баща ми ми четоха голямо конско като се пибраха
кучето ми ме ухапа /аз съм единствения човек, който никаа не си беше помисляло и да ухапе/
най-добрата ми приятелка дори не си спомня че съществувам, а постоянно мисли за тъпото си бифше гадже и ми се оплаква... същата ме използва за пишеща машина, когато й се иска да получи нещо при положение, че в интернет го има същото
а другата ми на-добра приятелка се филмира и иска всички да й са в краката и накрая ми се наложи да я игнорирам и да се правя че не съществува и че никога не сме се познавали ...

кое му е веселото на това, мамка му ...
Може би е време и ти да се държиш по същия начин по който те се държат с тебе. Нали се сещаш "Давам каквото получавам" . Имала съм много приятелки и ми е до болка позната твоята ситуация, понякога трябва да им покажеш ,че не те оценяват като приятелка и човек, и да им дойде на ум ,че ще изгубят добър приятел, на който може да се има доверие. И мамка му - що всичко трябва да се върти около мъежете????
Върнете се в началото Go down
Rikkuchan -
Bloody doll
Rikkuchan -


Брой мнения : 1455
Humor : Sometimes... when I say: `Oh!! I'm fine` I want someone look into my eyes and say `Tell the truth`
Точки : 1010

спам - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: спам   спам - Page 2 EmptyСъб Мар 13 2010, 00:42

слушала ли си на Десислава - Не можем без тях .. ?
слушай я и ще разбереш защо всичко се върти около мъжете ...
Върнете се в началото Go down
https://all-together.bulgarianforum.net
`Versus`
Killer
`Versus`


Брой мнения : 851
Местожителство : Sin Sity
Job/hobbies : `Trust is like a mirror. You can fix it if it's broken. But you can still see the crack in that motherfucкеrs reflection ;]
Humor : `Колкото по - тясно, толкова по - бясно ~
Точки : 325

спам - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: спам   спам - Page 2 EmptyСъб Мар 13 2010, 00:44

Леми Кай написа:
слушала ли си на Десислава - Не можем без тях .. ?
слушай я и ще разбереш защо всичко се върти около мъжете ...
Слушала съм я... Жалко че аниме момчетата не са истински. Те вече са " real man" ,не като наще мамини синчета и напомпани говеда... Не си струват времето
Върнете се в началото Go down
Rikkuchan -
Bloody doll
Rikkuchan -


Брой мнения : 1455
Humor : Sometimes... when I say: `Oh!! I'm fine` I want someone look into my eyes and say `Tell the truth`
Точки : 1010

спам - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: спам   спам - Page 2 EmptyСъб Мар 13 2010, 00:47

аз за това милион пъти съм казвала, че аниме момчетата са ми достатъчни . не ми трябват гаджета и т.н. макар да знам, че като порасна още малко ще се смея на тази мисъл ...
само не разбирам защо, когато го кажа това въпроса който ми се задава винаги е "Ти да не си лесбийка?", а някой направо изстрелват: "Ти си обратна."
направо се побърквам .. как блонди мозъците им стигат до това обяснение .. не мога да разбера ..
спам - Page 2 860633
Върнете се в началото Go down
https://all-together.bulgarianforum.net
My_lonely_eyes
Killer
My_lonely_eyes


Брой мнения : 556
Humor : Ако видиш някои да лежи и да си почива иди и му помогни основен закон на мързеливия човек .
Точки : 243

спам - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: спам   спам - Page 2 EmptyСъб Мар 13 2010, 00:49

Моя съвет заеби шоколада легни наспи се а аз ще се моля за теб утре да е един прекрасен ден за теб.
И по- лоши дни съм имала в краткия си животец в крайна сметка ще отмине и по- лошо ще дойде и далеч по- хубаво.
Бе момичетата сме п*тки само гледаме да се изпозваме една друга.

Бе някои ден ще открием някои горе-долу свестен и ще заживеем щастливо
Върнете се в началото Go down
`Versus`
Killer
`Versus`


Брой мнения : 851
Местожителство : Sin Sity
Job/hobbies : `Trust is like a mirror. You can fix it if it's broken. But you can still see the crack in that motherfucкеrs reflection ;]
Humor : `Колкото по - тясно, толкова по - бясно ~
Точки : 325

спам - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: спам   спам - Page 2 EmptyСъб Мар 13 2010, 00:52

Маги понеже 80% от момичетата с ръка на сърцето / и ташака който нямам/ казвам ,че са курви, с п*тки широки като кофи, и пият мъжки секрети / сещаш се / и ние не сме като тях, и ни казват ,че сме лесбийки, което само един ограничен човек би изцепил. А и какви гаджета като момчетата са п*тьовци а ние сме по големи мъже от тях в почти всички ситуаций? Като ти кажат лесбийка им кажи "Да лесбийка съм, и гаджето ти вечер мене сънува" и ще млъкнат спам - Page 2 942754
Върнете се в началото Go down
`Versus`
Killer
`Versus`


Брой мнения : 851
Местожителство : Sin Sity
Job/hobbies : `Trust is like a mirror. You can fix it if it's broken. But you can still see the crack in that motherfucкеrs reflection ;]
Humor : `Колкото по - тясно, толкова по - бясно ~
Точки : 325

спам - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: спам   спам - Page 2 EmptyСъб Мар 13 2010, 00:54

My_lonely_eyes написа:
Моя съвет заеби шоколада легни наспи се а аз ще се моля за теб утре да е един прекрасен ден за теб.
И по- лоши дни съм имала в краткия си животец в крайна сметка ще отмине и по- лошо ще дойде и далеч по- хубаво.
Бе момичетата сме п*тки само гледаме да се изпозваме една друга.

Бе някои ден ще открием някои горе-долу свестен и ще заживеем щастливо
Малко са чесните момичета , това е вярно. И по принцип едно свястно момче / макар ,че рядко се среща / е по - добър фр от колкото една женка.
Върнете се в началото Go down
Rikkuchan -
Bloody doll
Rikkuchan -


Брой мнения : 1455
Humor : Sometimes... when I say: `Oh!! I'm fine` I want someone look into my eyes and say `Tell the truth`
Точки : 1010

спам - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: спам   спам - Page 2 EmptyСъб Мар 13 2010, 00:55

хора вие наистина успяхте да ме разсмеете ... xD
arigatou... (hug)

но наистина .. дописвам едно нещо и се пренасям на леглото, защото вече съм ужасно изморена ...
Върнете се в началото Go down
https://all-together.bulgarianforum.net
`Versus`
Killer
`Versus`


Брой мнения : 851
Местожителство : Sin Sity
Job/hobbies : `Trust is like a mirror. You can fix it if it's broken. But you can still see the crack in that motherfucкеrs reflection ;]
Humor : `Колкото по - тясно, толкова по - бясно ~
Точки : 325

спам - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: спам   спам - Page 2 EmptyСъб Мар 13 2010, 00:58

Мхм, и аз натам се ориентирам - замириса ми на възглавница и ефекта си казва думата. А ти да се наспиш добре , че днес е бил тежък ден за тебе (hug)
А моята нощна птица да внимава с мокрите сънища :Д (hug)
Върнете се в началото Go down
My_lonely_eyes
Killer
My_lonely_eyes


Брой мнения : 556
Humor : Ако видиш някои да лежи и да си почива иди и му помогни основен закон на мързеливия човек .
Точки : 243

спам - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: спам   спам - Page 2 EmptyСъб Мар 13 2010, 01:05

Аз отивам в страната на съмищата на среща с принца на бял кон.
Пиле аз внимавам и то много че немога да се съвзема после цял ден съм отнесена
Върнете се в началото Go down
Rikkuchan -
Bloody doll
Rikkuchan -


Брой мнения : 1455
Humor : Sometimes... when I say: `Oh!! I'm fine` I want someone look into my eyes and say `Tell the truth`
Точки : 1010

спам - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: спам   спам - Page 2 EmptyСъб Мар 13 2010, 01:11

добрее .. аз си лягам ..
и наистина много ви благодаря, че изтърпяхте моите оплаквания ..
спам - Page 2 483208 спам - Page 2 824662
Върнете се в началото Go down
https://all-together.bulgarianforum.net
Rikkuchan -
Bloody doll
Rikkuchan -


Брой мнения : 1455
Humor : Sometimes... when I say: `Oh!! I'm fine` I want someone look into my eyes and say `Tell the truth`
Точки : 1010

спам - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: спам   спам - Page 2 EmptyСъб Мар 13 2010, 19:36

има ли някой ... ?
Върнете се в началото Go down
https://all-together.bulgarianforum.net
`Versus`
Killer
`Versus`


Брой мнения : 851
Местожителство : Sin Sity
Job/hobbies : `Trust is like a mirror. You can fix it if it's broken. But you can still see the crack in that motherfucкеrs reflection ;]
Humor : `Колкото по - тясно, толкова по - бясно ~
Точки : 325

спам - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: спам   спам - Page 2 EmptyСъб Мар 13 2010, 19:38

мхм спам - Page 2 41699
Другите не пишат в чатовете.... това е странно хД
Може би ги плашим с нещо хД
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





спам - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: спам   спам - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
спам
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» СПАМ... ?
» Спам: Хайде да лафим!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
All together :: Занимавка :: Игри-
Идете на: