All together

Take me as I am... not as who you want me to be

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Местим се! Линк към новия форум, както и малко повече разяснения, може да намерите ТУК.

Share | 

Семейни бисери

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Rikkuchan -
Bloody doll

Брой мнения : 1455
Humor : Sometimes... when I say: `Oh!! I'm fine` I want someone look into my eyes and say `Tell the truth`
Точки : 1010

ПисанеЗаглавие: Семейни бисери   Чет Фев 18 2010, 20:54

добреее... нека видим какви бисери се ръсят в къщи ...

в нащо семейство има адски много, но сега ще напиша, тези които си спомням ...

преди няколко години сме на язовир в Ивайловград ... и отивахме един ден аз, Венци (един приятел) и майка ми до града, за да вземем вода и нещо сладко за ядене ... и Венци кара по онея калища там и щото има гора и има и мн животни ... и мама вижда един ЗАЕК през прозореца и се провиква:
-Олеле... Видях КЕНГУРУ ... :lol:

още един бисер на мама ми ... това са ми го казвали.... не съм била свидетел ...
докато са се прибирали една вечер и мама ми вижда през прозореца на колата един ГАРВАН и се провиква.
-Оле видяхте ли тоя ЧАКАЛ? :lol:

и пак майка ми ....
Жорко (баща ми) й казва
-Ела да ме намачкаш малко, че ми са е схванал гърба.
Мама ми отива до него като в движение си мърмори: "На тебе някой трябва мозъка да ти размачка..." та отива тя и му мачка гърба и той вика:
-Ама натисни малко, де... не ставаш за МАСАЖИСТКА.
и майка ми се изцепва
-Като не ти харесва отивай си на МАЧКАЧКА ... :lol:

отиваме към морето и там пътя така на горе се вдига ... сещате се нещо като баирче се получава ... ам беше много "стръмно" така да го кажа ... и един пред нас нещо много бавно се качваше ... явно на горката кола й беше трудно да го изкачи тфа ... и Ивчо (брат ми) пита Жорко ...
-Абе, Жоре... Тоя ако реши да тръгне назад кфо ш стане. - при което получава ужасно интелигентния отговор...
-Е... той ш тръгне надолу, аз ще тръгна към него и ще стане ГЮМ и ще се качи горе .... :lol:

прибираме се ние и в другото платно минава една кола с десен волан(кара жена) и баща ми се провиква:
-Ама що го реши така ма... седни от лявата страна там ш са объркаш ... пфууу ... не са научихте, че не е комфортно да се кара от дяснооо .... мале мале мале ... - и се удря по главата ...

Ивето (I can`t say sorry) е на мойто село и сега изправя косата на мама ми ... и й казва:
-Ако те опаря ми кажи. - при което Жорко казва от масата.
-Ако я запалиш те водя където искаш и те черпя каквото искаш... - кажете сега ... не е ли добър съпруг ... :lol:

събуждам се една Неделя и слизам долу .. всички вече будни и ги чувам още от вратата да си крещят ...
-Развеждам се с теб. Махай ми се от главата. - майка ми.
-Ама аз... - започва Жорко и аз ги прекъсвам.
-Добро утро и на вас... кфо стана пак ...
и Ивчо ми обяснява:
-Жорко го мързеше да си вземе цигарите, а мама да му ги даде и накрая се стигна до решението, че Томи ще му ги даде(това е котката)...
-Нека позная... - аз го прекъснах... - Томи е скочил от леглото, казал е "Мау..." и се е преместил до печката ... а след това и двамата са продължили спора до сега... ?
-Да. - "докладва" Ивчо
-А добре... - казах аз и директно се врътнах и си се качих в стаята ... :lol:

мама ми и жорко пак си спореха за цигарите и мама ми нещо му се ядоса и му вика:
-Дразниш ме! ОБЕЩАВАМ ТИ. - при което всички бяхме на земята да се смеем...
нека преведа ... трябваше да каже "Дразниш ме! Говоря ти сериозно." :lol:

сега мозъка ми е блокирал, но като се сетя още ще пиша ... или когато наще пак изръсят нещо ... :lol:

Ai wa Pain Pain Pain Ichibyou goto ni
Deeply Pain Fukaku naru kara
Warui uwasa kurai ja
Tada no sabishii otoko ni mo narenai
Върнете се в началото Go down
http://all-together.forumotion.com
Hermione_chan
Best friend

Брой мнения : 108
Местожителство : В кучи ...
Job/hobbies : Комп Комп и... Комп
Humor : Нулево наличие, съдба :(
Точки : 49

ПисанеЗаглавие: Re: Семейни бисери   Чет Фев 18 2010, 21:57

Аз помня 1 случка с люта чушка. Ужасявам се, когато бащата и чичо са заедно в една стая, брутално е! Начи тоя път се състезаваха кой ще изяде най- много парченца люта чушка. И ядат наще и през тва време братчетка ми разказва един виц и двама едновременно като се засмяха и на двамата чушката им излезе през носа и хем се смееха, хем плачеха докато бягаха към банята за вода. Никога не съм ги виждала повче с люта чушка в ръка! :Д

Бисер на баба ми.
- Защо снощи вратата тио се орваряше на няколкйо пъти?- пита майка.
- О, незнаеш ли, баща ти спеше и любовника доиде! :Д

Бисер на малкия ми братчед.
Отиваме на село, а там имаме патки и кокошки. Добре де, ама братчеда като ги видя и извика от радост:
- Како, како виж- орли и щъркели!

Говорим си с еднин фр и ко стана, аз изругах като чубанин, а бащата в стаята.
- Опа, сори татко- почвам вече вцепенена
- Споко0, аз углушах за секунда и не те чух- каза той гледаики тактично в лампата. :Д
My_lonely_eyes
Killer

Брой мнения : 556
Humor : Ако видиш някои да лежи и да си почива иди и му помогни основен закон на мързеливия човек .
Точки : 243

ПисанеЗаглавие: Re: Семейни бисери   Съб Фев 27 2010, 19:34

В моето семейство из цепки много. Ся немога да си спомня ,но ще разкажа какви схеми са въртели сестрите ми на моите години.

Две приятелки на кака ми Жула и казват ,че гаджето й ( сяшния и съпруг ) крива от пътя когато нея я няма. Тя решава да го пита дали това е вярно ,а когато той отрича се обаждат на фр на кака ми Марана. Неината майка имала много перуки и я питат дали може да вземе една. Тая перука дето и донесли била светло направо бяло русо дълга до кръста. Та слага тя перуката носят и други дрехи, обувки и си прави различен грим и станала няква супер яка мадама (по мое мнение силно се преувеличава в тази част). Как да разберат дали той ще я разпознае. Излизат в центъра двете ми каки на разходка, ако там никои не я разпознае значи и той няма да може. Всички в града са се знаели. Срещат ги двама от тяхното село поздравяват кака Марияна и до там. Всичко живо е оглеждало кака Жула и никои не усеща.
Двете приятелки на кака и тя трябва да ходят в някво село където е щяло да има дискотека и той щял да е там. Проблем един лев за трите как да стигнат. Двете приятелки на кака и казват да стопира кола. И на стоп стигат до там и в един момент гаджето й почва да я сваля. Танцуват тва онва не усеща. По едно време се отказва ,защото тя му се дърпа. После почва неговия най- добър приятел ,които също я позна и обещавал ,че ще я води в Европа да и правят операции. Нали не може да приказва ,защото ще я разпознаят. На някво тефтерче е писала.
Та отива няква жена до гаджето й и му вика някъде другаде да ходят на някакъв панаир. Пък за тая се е знаело ,че които го е викнала знаете как стават бебетата. Двете фр на кака и викат да направи нещо а тя само си клати главата нали да го оставят да върви.
Пък неговия фр я вика някъде другаде да ходят. Качват се в колата и тръгват по едно време тя си сваля перуката и тоя мъж пред удар вика Жуле тва ти ли си? После го било срам ,че я е свалял. Обръщат колата отиват в Тракиец (селото на гаджето й). Цялото село се събрало в центъра сеир да гледа и идва той с мотора си и гледа пак тва момиче и нали отива тя до него и размята тая коса сваля перуката и той кат гръмнат заек зяпа незнае какво става. После е имало и още из цепки накрая са се оправили и заживели щастливо

Rikkuchan -
Bloody doll

Humor : Sometimes... when I say: `Oh!! I'm fine` I want someone look into my eyes and say `Tell the truth`

ПисанеЗаглавие: Re: Семейни бисери   Нед Мар 07 2010, 19:54

Отиваме една сутрин към града и завиваме покрай една бензиностанция. И брат ми по едно време изръсва:
-Абе... тая табела всеки ден е с един и същи надпис.
само за протокола... единствено той знае за каква табела става въпрос... ние изобщо не я бяхме забелязали... xD

Прибираме се към село и един гарван прелита покрай колата:
-Еййй... Видяхте ли го тоя чакал как прелетя? - заявява майка ми с възторг.
:lol:

Warui uwasa kurai ja
Rikkuchan -
Bloody doll

ПисанеЗаглавие: Re: Семейни бисери   Вто Мар 23 2010, 10:37

Седа си аз на стола и с досада прещраквам каналите на тв-то. И дядо ми излиза от кухнята и ме пита:
-Маги, можеш ли да ми го преведеш това сега. "Само казвам, ама нищо не съм казала." - при което баба ми получи от мен поглед тип "Нещо ти хлопа", а след една минута зяпане аз бях на земята смееща се като луда.

Warui uwasa kurai ja
AngeL_of_Death
Killer

Брой мнения : 531
Местожителство : Някъде между нищото и нещото, между живота и смъртта.
Humor : Малка кучка -на дявола внучка!!!
Точки : 426

ПисанеЗаглавие: Re: Семейни бисери   Вто Мар 23 2010, 11:30

Седнали сме снощи на масата и ще вечеряме.
И по едно време както си ядем майка ми изръсва:
- Аз не ям, докато ям!
Аз избухвам в бурен смях, а баща ми вика:
- Ахаа... Виждаш ли сега защо е толкова слаба?
При което за малко не паднах от стола..

А да уточня, че майка ми се опита да каже "Аз не пия, докато ям"

Нещо бях болна и си говоря с баща ми по телефона и той ми вика:
- Знам аз какво ще те оправи тебе?
И аз питам:
- Какво? Кажи ми...
- Греяна ракия, салата и бой на табла.
Същата вечер той се прибира от работа и почва нали да готви, докато аз си седя на компютъра. По едно време отивам аз в кухнята и той ми вика:
- Ето ти я салатата. Готова е!
А аз леко ядосано:
- А греяната ракия и боя на табла къде са?
Накрая и салата ядох, и греяна ракия пих, и бой на табла ядох.

Kiss me twice and I will never leave your side.
Until the sign of winter, always by your side...
~ AnImE DaRk ~
Нов

Брой мнения : 25
Точки : 13

ПисанеЗаглавие: Re: Семейни бисери   Пет Апр 23 2010, 10:12

Ето ви един от мен

Понеже се бях нацапала, и нашите ме питат откъде съм се нацапала. Аз им отговарям:
- Не се безпокойте, не съм паднала от връх Шипка...

[color=blue]§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§[/color]

Веднъж си вървим аз, тате и братовчедка ми. Нещо братовчедка ми и тате се заговориха за Майкъл Джексън и кака му казва:
- Той вече не е между нас.
- Ама той никога не е бил менжу нас... - казва и тате.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Семейни бисери   

Семейни бисери
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1