All together
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All together

Take me as I am... not as who you want me to be
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Местим се! Линк към новия форум, както и малко повече разяснения, може да намерите ТУК.

 

 Искам двойник ...

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Rikkuchan -
Bloody doll
Rikkuchan -


Брой мнения : 1455
Humor : Sometimes... when I say: `Oh!! I'm fine` I want someone look into my eyes and say `Tell the truth`
Точки : 1010

Искам двойник ... Empty
ПисанеЗаглавие: Искам двойник ...   Искам двойник ... EmptyНед Фев 07 2010, 23:54

хмм ... някой пуска картинка на някой аниме герои и следващия му намира двойник .. герой, който прилича на него, а след това пуска картинка на героя, на който той иска двойник ... не знам дали ми схванахте завартяните изречения, но все пак ...


искам двойник на Рюзаки /Death note/

Искам двойник ... 1242447088_7133_full
Върнете се в началото Go down
https://all-together.bulgarianforum.net
My_lonely_eyes
Killer
My_lonely_eyes


Брой мнения : 556
Humor : Ако видиш някои да лежи и да си почива иди и му помогни основен закон на мързеливия човек .
Точки : 243

Искам двойник ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам двойник ...   Искам двойник ... EmptyПон Фев 08 2010, 13:03

Многа си лоша на такъв сладур как се намира двойник.
Spoiler:
Много му се кефя на Рюзаки... избрах Сасу ,защото горе-долу си мясат ,а по характер вярно ,че нямат нищо общо ,но и в двете анимета са някви единаци и Сасу горе-долу умен.

Казума от Kaze No Stigma
Искам двойник ... Kazuma8


Последната промяна е направена от My_lonely_eyes на Сря Фев 10 2010, 18:08; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Rikkuchan -
Bloody doll
Rikkuchan -


Брой мнения : 1455
Humor : Sometimes... when I say: `Oh!! I'm fine` I want someone look into my eyes and say `Tell the truth`
Точки : 1010

Искам двойник ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам двойник ...   Искам двойник ... EmptyВто Фев 09 2010, 22:53

прилича ми на Кей от Special A ... сигурно заради изцепките с момичетата, които харесват .. в това отношение са еднакви ... :lol:
Искам двойник ... Takishima+Kei


Kuukai /Shugo Chara/ wants twin ...

Искам двойник ... Animepaperscans_shugo-chara_louise148_3215x2169_197185
Върнете се в началото Go down
https://all-together.bulgarianforum.net
Sponsored content





Искам двойник ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам двойник ...   Искам двойник ... Empty

Върнете се в началото Go down
 
Искам двойник ...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
All together :: Занимавка :: Игри-
Идете на: