All together
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All together

Take me as I am... not as who you want me to be
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Местим се! Линк към новия форум, както и малко повече разяснения, може да намерите ТУК.

 

 Какво се крие под твоето ctrl+v

Go down 
+4
MsUchhihaViki
Rikkuchan -
Bloody_Merry
AngeL_of_Death
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Bloody_Merry
Bifurcate
Bloody_Merry


Брой мнения : 233
Местожителство : В стараната на чудесата... При Заека с часовника...
Job/hobbies : Ами... Да ви досаждам! И... Пак да ви досаждам... Хайде оше малко да ви досадя... И се изчерпвам!
Humor : ЪъЪъЪ - Моля?!?
Точки : 217

Какво се крие под твоето ctrl+v - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво се крие под твоето ctrl+v   Какво се крие под твоето ctrl+v - Page 2 EmptyПон Фев 15 2010, 21:42

Хогуортс
Върнете се в началото Go down
Rikkuchan -
Bloody doll
Rikkuchan -


Брой мнения : 1455
Humor : Sometimes... when I say: `Oh!! I'm fine` I want someone look into my eyes and say `Tell the truth`
Точки : 1010

Какво се крие под твоето ctrl+v - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво се крие под твоето ctrl+v   Какво се крие под твоето ctrl+v - Page 2 EmptyПет Фев 19 2010, 21:15

Тема: Клуб за забавления
Върнете се в началото Go down
https://all-together.bulgarianforum.net
~РКК~
Bifurcate
~РКК~


Брой мнения : 151
Точки : 106

Какво се крие под твоето ctrl+v - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво се крие под твоето ctrl+v   Какво се крие под твоето ctrl+v - Page 2 EmptyПет Мар 05 2010, 21:13

em, moga da te posuvetvam to keep holding on
Върнете се в началото Go down
Rikkuchan -
Bloody doll
Rikkuchan -


Брой мнения : 1455
Humor : Sometimes... when I say: `Oh!! I'm fine` I want someone look into my eyes and say `Tell the truth`
Точки : 1010

Какво се крие под твоето ctrl+v - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво се крие под твоето ctrl+v   Какво се крие под твоето ctrl+v - Page 2 EmptyПет Мар 05 2010, 21:34

Върнете се в началото Go down
https://all-together.bulgarianforum.net
Loneliness
Bloody game
Loneliness


Брой мнения : 983
Местожителство : Ада
Job/hobbies : Убиване
Humor : Едно ще сее смърт. Друго ще обича. Трето на хората ще прилича.
Точки : 613

Какво се крие под твоето ctrl+v - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво се крие под твоето ctrl+v   Какво се крие под твоето ctrl+v - Page 2 EmptyВто Мар 09 2010, 20:41

Върнете се в началото Go down
Rikkuchan -
Bloody doll
Rikkuchan -


Брой мнения : 1455
Humor : Sometimes... when I say: `Oh!! I'm fine` I want someone look into my eyes and say `Tell the truth`
Точки : 1010

Какво се крие под твоето ctrl+v - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво се крие под твоето ctrl+v   Какво се крие под твоето ctrl+v - Page 2 EmptyСря Мар 10 2010, 22:39

Думи като "Съжалявам!" и "Обичам те!" вече не присъстват в моя речник. Отдавна не мога да ги казвам. Изгубих тази способност още, когато те видях.
Ти беше недостъпния, който всъщност само аз виждах. Преследваше ме навсякъде, а никой не можеше да ме азбере, защото те не те виждаха. И все пак не можех, ако те нямаше.
Ти беше при мен през деня, когато бях сама. Беше до мен през нощта и ме пазеше от кошмари дори в съня ми. Не можех да си спомня как съм живяла без теб преди.
И един ден целият ми свят се разби. Разбрах, че си с мен, за да ме убиеш и никой не можеше да ми помогне... те не те виждаха. Разбрах, че ти си при мен, за да ме накараш да се влюбя, да те искам, да те следвам навсякъде и да ти се подчинявам. И когато постигнеш всичко това да ме унищожиш, да ме убиеш.
Поздравления, убиецо мой, ти успя. Унищожи цялаталюбов в мен. Взе сърцето и душата ми и направи от тях болка. Болка, която после ми дари. Аз плаках, убиецо мой. Плаках, свита на топка в стаята си, а ти ме гледаше и не направи нищо.
Е, убиецо мой, сега ти ще страдаш. Аз те обичах, а сега е твой ред. Мен ме боля, а сега е твой ред. Не, убиецо мой. Няма да те пусна да си отидеш. Аз все още няма да умра.
Сега аз ще те преследвам и ще те накарам да се влюбиш, а после ще страдаш. Съжалявам, убицо мой. Аз наистина те обичах.


Маги-семпай
Върнете се в началото Go down
https://all-together.bulgarianforum.net
`Versus`
Killer
`Versus`


Брой мнения : 851
Местожителство : Sin Sity
Job/hobbies : `Trust is like a mirror. You can fix it if it's broken. But you can still see the crack in that motherfucкеrs reflection ;]
Humor : `Колкото по - тясно, толкова по - бясно ~
Точки : 325

Какво се крие под твоето ctrl+v - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво се крие под твоето ctrl+v   Какво се крие под твоето ctrl+v - Page 2 EmptyСря Мар 10 2010, 22:43

"Who are you?"
"That`s my line."
Какво се крие под твоето ctrl+v - Page 2 18652
Върнете се в началото Go down
Loneliness
Bloody game
Loneliness


Брой мнения : 983
Местожителство : Ада
Job/hobbies : Убиване
Humor : Едно ще сее смърт. Друго ще обича. Трето на хората ще прилича.
Точки : 613

Какво се крие под твоето ctrl+v - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво се крие под твоето ctrl+v   Какво се крие под твоето ctrl+v - Page 2 EmptyЧет Мар 11 2010, 02:39

"- Емет, причинил си толкова много на горката Бела, защо трябваше и да я напиеш? – Попитах, опитвайки се да сменя темата, когато Алис се отдръпна от мен.
- Че какво толкова съм й направил?- Алис изсумтя.
- Например, когато я накара да изслуша целия ти секс-разговор. – Каза тя, като отиде до Бела.
- Или когато я напуши….- добавих аз, а Едуард и Алис й помогнаха да се изправи. Емет не помръдна, но отгорори." 🤣 🤣 🤣
Върнете се в началото Go down
Loneliness
Bloody game
Loneliness


Брой мнения : 983
Местожителство : Ада
Job/hobbies : Убиване
Humor : Едно ще сее смърт. Друго ще обича. Трето на хората ще прилича.
Точки : 613

Какво се крие под твоето ctrl+v - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво се крие под твоето ctrl+v   Какво се крие под твоето ctrl+v - Page 2 EmptyПет Мар 12 2010, 00:55

Върнете се в началото Go down
Rikkuchan -
Bloody doll
Rikkuchan -


Брой мнения : 1455
Humor : Sometimes... when I say: `Oh!! I'm fine` I want someone look into my eyes and say `Tell the truth`
Точки : 1010

Какво се крие под твоето ctrl+v - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво се крие под твоето ctrl+v   Какво се крие под твоето ctrl+v - Page 2 EmptyПет Мар 12 2010, 00:56

Now I'm in heaven, but my death will even chase me from Hell ...
Върнете се в началото Go down
https://all-together.bulgarianforum.net
`Versus`
Killer
`Versus`


Брой мнения : 851
Местожителство : Sin Sity
Job/hobbies : `Trust is like a mirror. You can fix it if it's broken. But you can still see the crack in that motherfucкеrs reflection ;]
Humor : `Колкото по - тясно, толкова по - бясно ~
Точки : 325

Какво се крие под твоето ctrl+v - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво се крие под твоето ctrl+v   Какво се крие под твоето ctrl+v - Page 2 EmptyПет Мар 12 2010, 02:48

187

За класацията по популярност


Популярния рейтинг се определя от гласовете дадени за
вашата Лейди от останалите участници в играта
Върнете се в началото Go down
Loneliness
Bloody game
Loneliness


Брой мнения : 983
Местожителство : Ада
Job/hobbies : Убиване
Humor : Едно ще сее смърт. Друго ще обича. Трето на хората ще прилича.
Точки : 613

Какво се крие под твоето ctrl+v - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво се крие под твоето ctrl+v   Какво се крие под твоето ctrl+v - Page 2 EmptyПет Мар 12 2010, 06:59

Just google for Aries-Film
Върнете се в началото Go down
Rikkuchan -
Bloody doll
Rikkuchan -


Брой мнения : 1455
Humor : Sometimes... when I say: `Oh!! I'm fine` I want someone look into my eyes and say `Tell the truth`
Точки : 1010

Какво се крие под твоето ctrl+v - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво се крие под твоето ctrl+v   Какво се крие под твоето ctrl+v - Page 2 EmptyПет Мар 12 2010, 14:23

Misaki is suddenly having some unexpected and odd problems. What started as a need for some college entrance exam tutoring has somehow led him to being romanced by a suave older man who also happens to be his big brother’s best friend.

Confused by all of his brand new emotions, Misaki struggles to deal with his suddenly very odd life. And if that wasn’t enough, his suitor, Usami, has plenty of issues of his own. A man-child who decorates his room in giant teddy bears and toys, Usami is a famous novelist who also writes steamy boys’ love novels on the side.

When Misaki cracks open one of these books and reads sentences like “Misaki licks every inch of Usami’s hot body”- well, let’s just say all hell breaks loose. And if one couple isn’t enough for you, Junjo Romantica focuses on three different sets of lovers, each with their own compelling stories.
Върнете се в началото Go down
https://all-together.bulgarianforum.net
Loneliness
Bloody game
Loneliness


Брой мнения : 983
Местожителство : Ада
Job/hobbies : Убиване
Humor : Едно ще сее смърт. Друго ще обича. Трето на хората ще прилича.
Точки : 613

Какво се крие под твоето ctrl+v - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво се крие под твоето ctrl+v   Какво се крие под твоето ctrl+v - Page 2 EmptyПет Мар 12 2010, 22:18

Върнете се в началото Go down
Rikkuchan -
Bloody doll
Rikkuchan -


Брой мнения : 1455
Humor : Sometimes... when I say: `Oh!! I'm fine` I want someone look into my eyes and say `Tell the truth`
Точки : 1010

Какво се крие под твоето ctrl+v - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво се крие под твоето ctrl+v   Какво се крие под твоето ctrl+v - Page 2 EmptyПет Мар 12 2010, 23:34

Върнете се в началото Go down
https://all-together.bulgarianforum.net
Loneliness
Bloody game
Loneliness


Брой мнения : 983
Местожителство : Ада
Job/hobbies : Убиване
Humor : Едно ще сее смърт. Друго ще обича. Трето на хората ще прилича.
Точки : 613

Какво се крие под твоето ctrl+v - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво се крие под твоето ctrl+v   Какво се крие под твоето ctrl+v - Page 2 EmptyПон Мар 15 2010, 00:43

♥️ SoulxMaka - Save You/My Immortal ♥️
Върнете се в началото Go down
`Versus`
Killer
`Versus`


Брой мнения : 851
Местожителство : Sin Sity
Job/hobbies : `Trust is like a mirror. You can fix it if it's broken. But you can still see the crack in that motherfucкеrs reflection ;]
Humor : `Колкото по - тясно, толкова по - бясно ~
Точки : 325

Какво се крие под твоето ctrl+v - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво се крие под твоето ctrl+v   Какво се крие под твоето ctrl+v - Page 2 EmptyПон Мар 15 2010, 02:52

Върнете се в началото Go down
Loneliness
Bloody game
Loneliness


Брой мнения : 983
Местожителство : Ада
Job/hobbies : Убиване
Humor : Едно ще сее смърт. Друго ще обича. Трето на хората ще прилича.
Точки : 613

Какво се крие под твоето ctrl+v - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво се крие под твоето ctrl+v   Какво се крие под твоето ctrl+v - Page 2 EmptyВто Мар 16 2010, 19:53

Едуард – Никакъв контрол на 24 часа. Бела ще взима всички решения вместо него.
Бела – Да обсъжда брака с Едуард, да изкаже страховете си и да отговори на всички въпроси зададени по тази тема за 24 часа.
Розали – Трябва да направи две „свързващи” занимания само с Бела и да се отнася към нея с уважение.
Емет – Да не прави секс за 24 часа.
Алис – Да не пазарува за 24 часа.
Джаспър – Трябва да изразява емоциите си за 24 часа, да не скрива чувствата си от семейството.
Карлайл и Есме – Да надзирават домашната работа.
Какво се крие под твоето ctrl+v - Page 2 573179
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво се крие под твоето ctrl+v - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво се крие под твоето ctrl+v   Какво се крие под твоето ctrl+v - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Какво се крие под твоето ctrl+v
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Какво виждате
» Какво е любовта за теб?
» Какво има на бюрото ти.. ?
» Какво сънувахте ?
» Какво ще направите с...? xD

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
All together :: Занимавка :: Игри-
Идете на: