All together
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All together

Take me as I am... not as who you want me to be
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Местим се! Линк към новия форум, както и малко повече разяснения, може да намерите ТУК.

 

 Какво означава ника ти? А защо избра него?

Go down 
+7
MsUchhihaViki
Loneliness
My_lonely_eyes
`Versus`
Bloody_Merry
AngeL_of_Death
Rikkuchan -
11 posters
АвторСъобщение
Rikkuchan -
Bloody doll
Rikkuchan -


Брой мнения : 1455
Humor : Sometimes... when I say: `Oh!! I'm fine` I want someone look into my eyes and say `Tell the truth`
Точки : 1010

Какво означава ника ти? А защо избра него? Empty
ПисанеЗаглавие: Какво означава ника ти? А защо избра него?   Какво означава ника ти? А защо избра него? EmptyНед Яну 17 2010, 21:53

ника ми означава "Не мога да се смея"
избрах го, защото в повечето случаи аз карам хората да се смеят, но не се смея с тях
просто аз много рядко се смея истински, от сърце
Върнете се в началото Go down
https://all-together.bulgarianforum.net
AngeL_of_Death
Killer
AngeL_of_Death


Брой мнения : 531
Местожителство : Някъде между нищото и нещото, между живота и смъртта.
Humor : Малка кучка -на дявола внучка!!!
Точки : 426

Какво означава ника ти? А защо избра него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво означава ника ти? А защо избра него?   Какво означава ника ти? А защо избра него? EmptyНед Яну 17 2010, 22:03

Ника ми дойде от една съученичка,
която постоянно ми викаше Тото!
На мен ми хареса и реших да го използвак като ник.
Върнете се в началото Go down
Bloody_Merry
Bifurcate
Bloody_Merry


Брой мнения : 233
Местожителство : В стараната на чудесата... При Заека с часовника...
Job/hobbies : Ами... Да ви досаждам! И... Пак да ви досаждам... Хайде оше малко да ви досадя... И се изчерпвам!
Humor : ЪъЪъЪ - Моля?!?
Точки : 217

Какво означава ника ти? А защо избра него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво означава ника ти? А защо избра него?   Какво означава ника ти? А защо избра него? EmptyПон Яну 18 2010, 21:09

Това съм Аз!!! Това съм Аз!!! Това съм Аз!!! Май? Ника ми... Просто се възхищавам на силните жени и засега съм взела името на Една велика кралица Мария 1 Тюдор, докато и аз си създам име на силна и независима жена.
Върнете се в началото Go down
`Versus`
Killer
`Versus`


Брой мнения : 851
Местожителство : Sin Sity
Job/hobbies : `Trust is like a mirror. You can fix it if it's broken. But you can still see the crack in that motherfucкеrs reflection ;]
Humor : `Колкото по - тясно, толкова по - бясно ~
Точки : 325

Какво означава ника ти? А защо избра него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво означава ника ти? А защо избра него?   Какво означава ника ти? А защо избра него? EmptyВто Яну 19 2010, 21:29

Ника ми щеше отначало да е yin yang (както по принцип е правилно да се пише) и си избрах него,защото съм доста сложна персона с труден характер -в единия момент мога да се смея ,а в другия да съм гадна к*чка xD. Но после реших да сложа още едно g.Видях го от ying yang twins :lol: :lol:
Върнете се в началото Go down
My_lonely_eyes
Killer
My_lonely_eyes


Брой мнения : 556
Humor : Ако видиш някои да лежи и да си почива иди и му помогни основен закон на мързеливия човек .
Точки : 243

Какво означава ника ти? А защо избра него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво означава ника ти? А защо избра него?   Какво означава ника ти? А защо избра него? EmptyНед Яну 24 2010, 21:56

Попринцип мисля ,че трябва да бъде dark_lady ,a не lady_dark ,но тъй като правя всичко на опаки.Избрах го ,защото мисля ,че показва част от характерами ,която рядко се показва на яве.
Върнете се в началото Go down
Loneliness
Bloody game
Loneliness


Брой мнения : 983
Местожителство : Ада
Job/hobbies : Убиване
Humor : Едно ще сее смърт. Друго ще обича. Трето на хората ще прилича.
Точки : 613

Какво означава ника ти? А защо избра него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво означава ника ти? А защо избра него?   Какво означава ника ти? А защо избра него? EmptyНед Яну 24 2010, 23:34

всички ми мрънкат, че не мога да обичам...
казват, че не ми пука за нищо или за някого...
винаги ми повтарят: " Тя не обича никого... "
и аз реших, да се пиша така...
She can't love
Върнете се в началото Go down
Rikkuchan -
Bloody doll
Rikkuchan -


Брой мнения : 1455
Humor : Sometimes... when I say: `Oh!! I'm fine` I want someone look into my eyes and say `Tell the truth`
Точки : 1010

Какво означава ника ти? А защо избра него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво означава ника ти? А защо избра него?   Какво означава ника ти? А защо избра него? EmptyЧет Яну 28 2010, 20:43

ами ... сегашни я ми ник означава " В деня на моята смърт "
не знам защо го избрах ... просто както си стоях на стола и изведнъж това изречение "изплува" в главата ми и само го преведох на френски ...
Върнете се в началото Go down
https://all-together.bulgarianforum.net
AngeL_of_Death
Killer
AngeL_of_Death


Брой мнения : 531
Местожителство : Някъде между нищото и нещото, между живота и смъртта.
Humor : Малка кучка -на дявола внучка!!!
Точки : 426

Какво означава ника ти? А защо избра него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво означава ника ти? А защо избра него?   Какво означава ника ти? А защо избра него? EmptyСъб Яну 30 2010, 12:06

Ника ми означава Ангела на смъртта.
И аз не знам защо го избрах.
Просто наполедък се чувствам точно като Ангела на смъртта.
Върнете се в началото Go down
MsUchhihaViki
Нов
MsUchhihaViki


Брой мнения : 18
Местожителство : Варна
Job/hobbies : Айкидо
Humor : Не е страшно човек да си говори сам. Страшното идва когато започне да си отговаря. :D
Точки : 16

Какво означава ника ти? А защо избра него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво означава ника ти? А защо избра него?   Какво означава ника ти? А защо избра него? EmptyСъб Яну 30 2010, 16:09

Мииии... Просто понеже съм голяма фенка на клана Учиха и се казвам Виктория се получи UchihaViki, ама нали съм блейкa и съм натиснала два пъти h-то и се получи UchhihaViki, а тва Ms не знам от къде ми хрумна. :7:
Върнете се в началото Go down
`Versus`
Killer
`Versus`


Брой мнения : 851
Местожителство : Sin Sity
Job/hobbies : `Trust is like a mirror. You can fix it if it's broken. But you can still see the crack in that motherfucкеrs reflection ;]
Humor : `Колкото по - тясно, толкова по - бясно ~
Точки : 325

Какво означава ника ти? А защо избра него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво означава ника ти? А защо избра него?   Какво означава ника ти? А защо избра него? EmptyВто Фев 02 2010, 00:49

:lol: Новия ми ник е от Final Fantasy Versus XIII.
Ноктис Калеум страшно много прилича на Саске и заради това
Върнете се в началото Go down
sweet secret
Bifurcate
sweet secret


Брой мнения : 239
Местожителство : В ''Белязана'' да си пиша километрите xD
Job/hobbies : Да се питам : Да бъдеш или да не бъдеш!
Точки : 135

Какво означава ника ти? А защо избра него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво означава ника ти? А защо избра него?   Какво означава ника ти? А защо избра него? EmptyСря Фев 03 2010, 23:51

:lol: :lol: :lol: навярно съм личност с много тайни и всичките до една са сладки :lol:
Върнете се в началото Go down
My_lonely_eyes
Killer
My_lonely_eyes


Брой мнения : 556
Humor : Ако видиш някои да лежи и да си почива иди и му помогни основен закон на мързеливия човек .
Точки : 243

Какво означава ника ти? А защо избра него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво означава ника ти? А защо избра него?   Какво означава ника ти? А защо избра него? EmptyЧет Фев 04 2010, 17:05

Ника ми означава моите самотни очи (А.Е. ми куца може и да не е така ама не ми се проверяваше). Избрах него ,защото понякага сечувствам тъжна ,а не мога да кажа на никои.
Върнете се в началото Go down
Rikkuchan -
Bloody doll
Rikkuchan -


Брой мнения : 1455
Humor : Sometimes... when I say: `Oh!! I'm fine` I want someone look into my eyes and say `Tell the truth`
Точки : 1010

Какво означава ника ти? А защо избра него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво означава ника ти? А защо избра него?   Какво означава ника ти? А защо избра него? EmptyПон Фев 08 2010, 00:01

амиии ... Леми Кай си означава Леми Кай ...
това е една героиня, която си измислих в един хубав дъждовен ден докато отчаяно се опитвах да не слушам глупостите на даскалката по френски ...
и тази героиня сега е нещо като част от мен ... обсебена съм от нея ...
мисля даже да пиша отделни разази с нея ... смисъл ... отделни случки, в които тя е главна героиня ... таа ... това ми е ника ... моята втора същност, ако мога така да се изразя ..
Върнете се в началото Go down
https://all-together.bulgarianforum.net
Loneliness
Bloody game
Loneliness


Брой мнения : 983
Местожителство : Ада
Job/hobbies : Убиване
Humor : Едно ще сее смърт. Друго ще обича. Трето на хората ще прилича.
Точки : 613

Какво означава ника ти? А защо избра него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво означава ника ти? А защо избра него?   Какво означава ника ти? А защо избра него? EmptyПон Фев 08 2010, 00:16

Избрах си това име, защото не мога да кажа " Съжалявам "
Тази дума много отдавна изчезна от речника ми...
А и другите е използват за щяло и нещяло...
Върнете се в началото Go down
~РКК~
Bifurcate
~РКК~


Брой мнения : 151
Точки : 106

Какво означава ника ти? А защо избра него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво означава ника ти? А защо избра него?   Какво означава ника ти? А защо избра него? EmptyСря Фев 10 2010, 15:23

~РКК~ е съкащение от Рядко Кретенясъл Кукумицин - госпожата по информатика го измисли, а и като се има впредвид колко изтрещяло съм понякога, наистина ми приляга :Д
Върнете се в началото Go down
Hermione_chan
Best friend
Hermione_chan


Брой мнения : 108
Местожителство : В кучи ...
Job/hobbies : Комп Комп и... Комп
Humor : Нулево наличие, съдба :(
Точки : 49

Какво означава ника ти? А защо избра него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво означава ника ти? А защо избра него?   Какво означава ника ти? А защо избра него? EmptyНед Фев 21 2010, 19:57

Защо съм си избрала този ник? Интересен въпрос, може би защото Хърмаяни Греинджър бе момичето с което израстнах и "възмажах" така да се каже. Това бе образа, които винагги ме е вдъхнновявал и очаровал от света, просто... самия и начин по който гледа на живота е велик! Твърдия и характер е точно като моя и незнам... просто сякаш товва съм аз но друго име. 🙇 хД
Върнете се в началото Go down
xXxMurder_DollxXx
Нов
xXxMurder_DollxXx


Брой мнения : 42
Местожителство : Някъде в нищото
Job/hobbies : да режа нещо,зяпкане на аниме,четене на манга
Humor : Дребно момиченце с резачка ^^
Точки : 27

Какво означава ника ти? А защо избра него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво означава ника ти? А защо избра него?   Какво означава ника ти? А защо избра него? EmptyНед Фев 28 2010, 22:41

..Амммии,защото попринцип това ми е прякора-Куклата убийца(дълга история)(бай дъ уей-под "кукла недейте да мислите,че съм някфо кукленце розово,това далеч не е така :lol: .Имам на предвид кукла,като играчка)
Върнете се в началото Go down
AngeL_of_Death
Killer
AngeL_of_Death


Брой мнения : 531
Местожителство : Някъде между нищото и нещото, между живота и смъртта.
Humor : Малка кучка -на дявола внучка!!!
Точки : 426

Какво означава ника ти? А защо избра него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво означава ника ти? А защо избра него?   Какво означава ника ти? А защо избра него? EmptyЧет Мар 11 2010, 21:11

Ами идеята за ника ми дойде един час по БГ, когато умирах от скука.
И тъй като се бяха влючили перверзното ми и вампирското ми аз, и...
От там дойде Вампирска любов... :lol:
Върнете се в началото Go down
Rikkuchan -
Bloody doll
Rikkuchan -


Брой мнения : 1455
Humor : Sometimes... when I say: `Oh!! I'm fine` I want someone look into my eyes and say `Tell the truth`
Точки : 1010

Какво означава ника ти? А защо избра него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво означава ника ти? А защо избра него?   Какво означава ника ти? А защо избра него? EmptyВто Мар 23 2010, 15:55

"unworthy.farewell" означава "недостойно.сбогом"
Избрах го, защото самото му значение е доста объркано и не се разбира за какво всъщност става въпрос, а и аз обичам обърканите неща. Какво означава ника ти? А защо избра него? 101873
Върнете се в началото Go down
https://all-together.bulgarianforum.net
Rikkuchan -
Bloody doll
Rikkuchan -


Брой мнения : 1455
Humor : Sometimes... when I say: `Oh!! I'm fine` I want someone look into my eyes and say `Tell the truth`
Точки : 1010

Какво означава ника ти? А защо избра него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво означава ника ти? А защо избра него?   Какво означава ника ти? А защо избра него? EmptyНед Апр 18 2010, 12:44

Такааам... новият ми ник означава "Имало едно време...". Избрах него, защото... всъщност просто ми харесва как звучи. Какво означава ника ти? А защо избра него? 534225
Върнете се в началото Go down
https://all-together.bulgarianforum.net
Sponsored content





Какво означава ника ти? А защо избра него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво означава ника ти? А защо избра него?   Какво означава ника ти? А защо избра него? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Какво означава ника ти? А защо избра него?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Защо вампири...?
» Какво сънувахте ?
» Какво ще направите с...? xD
» За какво си мислиш?
» Какво виждате

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
All together :: Занимавка :: За вас-
Идете на: